חנות

ההשפעה שלנו

תוכניות הCO2 שלנו

בקיץ הזה מתרעננים עם סודהסטריםבקיץ הזה מתרעננים עם סודהסטרים

בשנים האחרונות עולה הביקוש לסודה בקרב צרכנים ברחבי העולם, חובבי הסודה האמיתיים תמיד יעדיפו את סודה שלהם טרייה, תוססת ומרעננת.

מכשיר סודהסטרים לא רק מאפשר סודה טרייה, תוססת ברמת ההגזה האהובה עליכם, אלא גם משתלם הרבה יותר ואין ספק שאחרי שמשתמשים בו פעם אחת, פשוט אי אפשר להפסיק! המשיכו לקרוא וגלו 5 סיבות מדוע שימוש בסודהסטרים ישנה את חייכם לטובה.


1. כיף לשתות יותר

כיף לשתות יותר


לשתות זה כיף ובריא, מכשיר סודהסטרים מציע פתרון מושלם לשתייה במהלך היום. על פי נתוני סודהסטרים, הפיכת מים משעממים לסודה, יכלה להעלות ב 63% את צריכת השתייה הממוצעת ליום*

* מבוסס על מחקר של Toluna משנת 2014 בהשוואה למידע של החברה

2. הופכים מים רגילים לסודה טרייה ומרעננת בלחיצת כפתור.

הופכים מים רגילים לסודה טרייהכולנו מכירים את הקיץ הישראלי, חם ודביק. עם סודה קרה ומרעננת, שזמינה בכל רגע, אפשר להתרענן בקלות ובמהירות. כשיש בבית סודהסטרים אין צורך לסחוב שישיות סודה מהסופר, ואפשר להימנע מ"החוויה" של לגימה מבקבוק סודה שפתחתם אתמול ורק אחרי שלגמתם ממנו גיליתם שפעם הוא היה סודה...

עם סודהסטרים תפסיקו לדאוג שהסודה שלכם לא תהיה מוגזת. בלחיצת כפתור תוכלו להכין סודה טרייה ותוססת ברמת הגזה האהובה עליכם.

3. עכשיו אפשר לדבר על נוחות.

עכשיו אפשר לדבר על נוחות


הגיע הזמן להפסיק לסחוב בקבוקים, הם ממלאים את העגלה בסופר, או את האוטו בדרך הביתה, שלא לדבר על המשקל שצריך לשאת עד הבית עם סודהסטרים תוכלו בכל זמן להכין סודה, אצלכם בבית!

מכשירי סודהסטרים פשוטים לשימוש והופכים את חיי היום יום שלנו לנוחים יותר.

4. שותים כמה שרוצים, איך שאוהבים!

שותים כמה שרוצים, איך שאוהבים!עם סודהסטרים קל לשתות איך שאוהבים. נהנים מסודה טרייה כל הזמן בעוצמת ההגזה האהובה עליכם. אפשר גם לגוון ולשדרג את הסודה שלכם עם מגוון טעמים שהופכים כל סודה לשמחה וקופצנית.

עוד לא הזמנתם? בוחרים מכשיר סודהסטרים ידני או חשמלי בצבע האהוב עליכם ובלחיצת כפתור יש לכם סודה טרייה ומרעננת.

5. כדור הארץ צריך פחות פלסטיק ויותר אהבה

כדור הארץ צריך פחות פלסטיקעד שנת 2025, תחסוך סודהסטרים 67 מיליארד בקבוקי פלסטיק חד-פעמיים לכדור הארץ שלנו, שמצבו האקלוגי הולך ומתדרדר משנה לשנה.

מכשיר הסודהסטרים מגיע עם בקבוק רב פעמי שיעזור לחסוך אלפי בקבוקים חד פעמיים,** והמשלוח עד הבית.

אתם יכולים לקחת חלק במהפכה לצמצום השימוש באלפי בקבוקי פלסטיק חד פעמיים על ידי מעבר לבקבוקים רב פעמיים של סודהסטרים. טוב יותר לכם וטוב יותר לסביבה.בשורה התחתונה SodaStream הוא לא רק מכשיר סודה, אלא דרך חיים.

ועכשיו כשאתם יודעים למה כדאי להשתמש בסודהסטרים אין סיבה שלא לאמץ גישה בריאה, מהנה, נוחה וידידותית לסביבה.

* *מבוסס על מידע של GlobalData Global Voloume Packaging לשנים 2016-2019 בהתאם לשוק והרגלי הצריכה שלו