חנות

ההשפעה שלנו

תוכניות הCO2 שלנו

דברים שחובבי סודה מבינים

5 דברים שרק חובבי סודה מבינים (+טיפים של מקצוענים)

על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, אבל יש שני כללים לא כתובים, בכל הנוגע למשקאות:

1. מיץ ענבים זה לילדים (או עם הפלאפל, לחובבי הז׳אנר).
2. סודה? זה לבוגרים. כמה בוגרים? ובכן, אם בעבר סודה נחשבה לבחירה ״מבוגרת״, היום כולם, כל גיל, מבינים ומגלים את הסודה.
אם הגעת לקרוא את השורות האלו, אנחנו מבינים שגם לך יש חולשה לבועות, הנה כמה דברים שרק חובבי סודה, כמונו וכמוך, מבינים ומבינות.

1. הפרטים הקטנים עושים הבדל גדול

בשביל ליהנות בסטייל לא צריך להתאמץ. אפילו עדיף שלא. החוכמה היא לשדרג, בפשטות.

הנה שתי הצעות הגשה:

  • חליטה קרה ותוססת– מניחים תיון של החליטה האהובה עליך בתוך כוס סודה קרה

  • סודה + פרי– טעם עדין של פרי יכול להקפיץ את הסודה שלך לגבהים חדשים. בשיא הקיץ – סחיטה של מיץ ליים טרי ישר מהפרי. אין ליים? מחליפים במיץ לימון. בשיא החורף – פרוסות תות שדה מתוק. ואפשר להתפרע עם פלחי אפרסק או אפילו פרוסות מלפפון.


ומה עם המים שאנחנו שותים? מים זה פשוט. אבל סודה שמרעננת ומרימה, עם בועות מתפוצצות – זו כבר רמה אחרת של שדרוג. הטעם המוכר שליווה אותך כל החיים מקבל עכשיו תפנית. לחיים.

2. העוצמה של העדינות

ככל שזה יותר מתוק, גדול וצבעוני זה יותר טוב? היום אולי ברור לך שזה ממש לא נכון. אבל בתור ילדים, רובנו חשבנו אחרת ממה שאנחנו מבינים היום. חיפשנו מתיקות, צבע וטעמים משוגעים, בעוד שטעמים עדינים וקלילים לא עניינו אותנו.

היום יש לך הבגרות ליהנות דווקא מהפשטות והעדינות, והתבונה להכיר בכך שמשקה לא צריך טעמים מפוצצים ותוספות מלאכותיות כדי להיות טעים.

הסאונד של המזיגה, הריח המיוחד, המרוץ מהקרקעית אל שפת הכוס והטעם המיוחד – כל החושים סוערים, בזכות בועות עגלגלות, עם מקסימום נוכחות ורעננות.

3. אפשר לסמוך על עצמך

כל אחד אוהב את הסודה שלו קצת אחרת. קרה או פושרת, בהגזה עדינה או תסיסה חזקה, בטעם טבעי או בשילוב עם טעם נוסף. כשיש לך מכשיר סודהסטרים בבית, הכי קל להכין לעצמך סודה טעימה בדיוק לפי ההעדפה האישית שלך. הגזה עדינה ב-3 לחיצות קצרות, או הגזה חזקה עם אקסטרה בועות ב-5 נגיעות, זה בידיים שלך.

זה לא משנה אם החלטת להוסיף לסודה עלי נענע כדי לרענן, ענבים קפואים כדי לקרר או אולי טיפת לימון כדי לשדרג - הכוכבות האמיתיות של הסודה הן הבועות. כדי להבטיח שהן יהיו במיטבן, חשוב שתמיד יהיה בבית מכל CO2 מלא, שיבטיח שמכשיר הסודהסטרים שלך מכין את הסודה בדיוק כמו שהיית רוצה.

4. אין כמו חברים שמבינים עניין, כמוך

בילוי עם חברים זה נהדר תמיד, בעיקר כשהראש שלהם דומה לשלך, והם חולקים איתך את אותן האהבות. רביצה מול הטלוויזיה עם החברים שאוהבים לצפות באותן הסדרות; הופעה חיה עם חברים שנהנים להקשיב לאותה המוזיקה; ארוחה במסעדה או אירוח בבית – הכי נעים להיות עם חברים שיודעים להעריך את ההנאות הקטנות של החיים. כל החברים שלך נהנים מסודה – וכל אחד נהנה ממנה אחרת.

עם סודהסטרים יש לך הזדמנות להעניק לעצמך ולאורחים חוויה מיוחדת שהופכת לחלק מהאירוח, הפודיז בחבורה יתלהבו לראות את המפגש בין הבועות לפירות, בעוד שחובבי הגאדג'טים יתלהבו מהלחיצה הקלה שעושה הבדל ענק.