אחורה

כל האפשרויות ליהנות מסודה טרייה ומרעננת עד הבית

לרשותך פתרונות מהירים וקלים לשירות החלפה או רכישה של מיכלי גז* עד הבית
*מיכל הגז הינו רכושה של סודהסטרים ונמסר לשימוש הצרכן תחת רישיון

תוכנית גז שנתית

רוצה ליהנות מסודה טרייה ומרעננת למשך שנה עם משלוח חינם עד הבית?
מצטרפים עכשיו לתכנית הגז השנתית שלנו

ספרו לי עוד
399 ₪

מילוי מיכלי גז

נגמר לך הגז במיכל? אל דאגה! אנחנו בדרך עם מיכלי גז מלאים תמורת המיכלים הריקים שברשותך, התשלום הוא רק עבור מילוי הגז

איך זה עובד?
59 ₪

מיכל גז נוסף

תמיד כדאי שיהיה לך מיכל גז נוסף, כדי שלעולם לא ייגמרו לך הבועות

למה צריך מיכל גז נוסף?
99 ₪

סודה עד הבית

אוהבים סודה ועדיין אין לכם מכשיר? תוכנית סודה עד הבית היא בדיוק בשבילכם. תכנית לשנתיים עם מכשיר ללא עלות במשלוח עד הבית!

איך זה עובד?
החל מ- 799 ₪

@@ benefit.fields.disclaimerText @@

השאלות שקופצות הכי הרבה
האם גובה רב ישפיע על המכל שלי והאם אני יכולה לקחת אותו איתי במטוס?
אף על פי שלגובה לא תהיה השפעה על מכל ה-CO2 כתוצאה מלחץ, SodaStream אינה ממליצה להעלות מכלי הגזה למטוסים. למרבית חברות התעופה ורשויות האבטחה בנמלי התעופה יש מגבלות האוסרות על העלאת מכלים למטוס.
כיצד אתם מוודאים שמכלי ההגזה של SodaStream הממולאים מחדש הם נקיים והאם אני יכול למלא את הגז בעצמי?
מילוי המכלים שלכם מחוץ ל-SodaStream הוא לא רעיון טוב. כאשר המכלים של SodaStream מתקבלים לצורך מילוי, הם עוברים ריקון, בדיקה וניקוי לפני המילוי מחדש.
האם ידעתם שהמכלים שלנו זוכים להכרה מרשויות הרגולציה והבטיחות המובילות בעולם? המכלים של SodaStream עוברים בקרת איכות משולשת - ניקוי, מילוי ואטם - ומיועדים לתחזוקה ולמילוי מחדש ע"י SodaStream בלבד. מילוי בלתי מורשה של מכלים ע"י צדדים שלישיים עלול להיות מסוכן. SodaStream ערבה לבטיחותם של מכלים הממולאים על ידינו בלבד ואינה אחראית למוצרים של חברות או מותגים אחרים, העלולים לגרום נזק למכשיר הסודה. נזק כאמור למכשיר הסודה כתוצאה משימוש במוצרים של צד שלישי אינה מכוסה במסגרת האחריות על המכשיר.
ממה עשויים מכלי ה-CO2 שלכם?
הגוף של מכלי ה-CO2 שלנו עשוי מאלומיניום והשסתומים מנחושת. תיהנו מהעמידות של המכלים שלנו!
מהיכן מגיע ה-CO2 והאם הוא בטיחותי?

SodaStream מקבלת את ה-CO2 ממפיצים ויצרנים בעלי שם, המקפידים כולם על תקני ייצור המזון, האחסון והאספקה הגבוהים ביותר. 

ה-CO2 בו משתמשת SodaStream הוא CO2 מאושר לייצור מזון המתאים למאכל אדם וכל אצווה של CO2 בה אנו משתמשים נבדקת על מנת להבטיח כי היא חופשיה מזיהומים. כל משלוח של CO2 המגיע למפעלים של SodaStream נבדק ועובר תהליך אימות משולש: אנו בודקים את המסמכים והאישורים של היצרן, בודקים את גז ה-CO2 במעבדה של SodaStream, ובודקים באופן תקופתי את גז ה-CO2 במעבדות חיצוניות מוסמכות. כל המכלים המיוצרים ע"י SodaStream עוברים תהליך ניקוי מיוחד במהלך הייצור לפני המשלוח.

 

מהם היתרונות של השימוש במכלי ה-CO2 של SodaStream?
ניסיון
ל-SodaStream יש ניסיון של שנים בייצור מושלם של מערכות ומכלי הגזה ביתיים, ההופך אותנו למובילה העולמית בתחום מערכות ההגזה הביתיות. ניתן למצוא את המכלים של SodaStream ב-45 מדינות, ביותר מ-100,000 חנויות ובמיליוני בתים. היינו הראשונים אי פעם שפיתחו מכל CO2 מאלומיניום עבור מכשירי סודה, וכעת אנו היצרנים הגדולים ביותר בעולם של מכלי אלומיניום (במשקל של עד 2 ק"ג), עם מיליוני מכלי CO2 שיוצרו עד כה ונמצאים בשימוש.
 
בטיחות
ב-SodaStream, הבטיחות נמצאת בעדיפות עליונה. לא רק ש-SodaStream זוכה להכרה מרשויות הרגולציה והבטיחות המובילות בעולם, אלא שכיצרנית בעלת מנגנון התעדה עצמי, SodaStream מציבה לעצמה תקנים גבוהים הרבה יותר, העולים על הדרישות החוקיות שנקבעו ע"י הרגולטורים. SodaStream מבצעת את כל פעולות המילוי, המילוי מחדש, הבדיקה והתחזוקה של המכלים מתוצרתה בעצמה, וכל זאת במתקני הייצור המתקדמים ביותר של SodaStream. כל אחד מן המכלים והשסתומים המיוצרים ע"י SodaStream נבדק באופן פרטני, והמכל והשסתום ניתנים למעקב עד לרמת האצווה של חומרי הגלם מהם יוצרו. השסתומים מתוצרת SodaStream מתוכננים באופן המונע דליפה ועוזרים בשמירה על הבטיחות במקרה של עלייה בלתי צפויה בלחץ הפנימי.
איכות
SodaStream מבצעת בקרת איכות משולשת - ניקוי, מילוי ואטימה. כל המכלים הממולאים ע"י SodaStream עוברים מערכת בקרת איכות משולשת, במסגרתה הם עוברים ניקוי בתהליך מיוחד, ממולאים ב-CO2 הטהור ביותר באיכות המתאימה להכנת משקאות ונאטמים עם כיסויים שאינם ניתנים לפתיחה של SodaStream. יש לנו מתקני מילוי בכל רחבי העולם, המותאמים לתהליכי הבדיקה, התחזוקה והמילוי מחדש של המכלים של SodaStream, בהם כל מכל עובר בדיקה פרטנית על מנת לוודא שלא נגרם לו נזק ולא נעשה ניסיון לפתוח אותו, לפני שהוא ממולא מחדש ונבדק.